Robert Verhoven: Difference between revisions
KevinSchram (talk | contribs) No edit summary |
KevinSchram (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wiki-sidebar" align="right" border="2" style="background:silver;" bordercolor="white" cellspacing="0" cellpadding="1" | |||
|- | |||
| colspan="2" align="center" | [[Image:x|200px]] | |||
|- | |||
| class="even" align="center" style="font-size: 90%" colspan="2" | subtitle for image | |||
|- | |||
| class="odd" | Name: | |||
| class="even" | name | |||
|- | |||
| class="odd" | Rank: | |||
| class="even" | rank | |||
|- | |||
| class="odd" | Gender: | |||
| class="even" | gender | |||
|- | |||
| class="odd" | Species: | |||
| class="even" | species | |||
|- | |||
| class="odd" | Age: | |||
| class="even" | age | |||
|- | |||
| class="odd" | Position: | |||
| class="even" | position | |||
|- | |||
| class="odd" | Ship: | |||
| class="even" | ship | |||
|- | |||
| class="odd" | Status: | |||
| class="even" | status | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Characters|Characters]] | [[Category:Characters|Characters]] | ||
[[Category:Utopia_Planitia|Utopia Planitia]] | [[Category:Utopia_Planitia|Utopia Planitia]] | ||
Revision as of 19:52, 22 June 2006
| File:X | |
| subtitle for image | |
| Name: | name |
| Rank: | rank |
| Gender: | gender |
| Species: | species |
| Age: | age |
| Position: | position |
| Ship: | ship |
| Status: | status |